Opmerkelijk: Advocaten lezen graag op het toilet

Beroepsgroepen
World Book Day ondervroeg 1600 mensen uit verschillende beroepsgroepen naar hun leesgewoontes. Accountants blijken de grootste boekenwormen te zijn: met wekelijks ruim 5 uur leesplezier verslaan zij met gemak onderwijzers, parlementsleden, advocaten, taxichauffeurs en journalisten. 

Advocaten
Advocaten blijken graag fictie te lezen. In dichtbundels, liefdesverhalen, zelfhulpboeken en boeken over tuinieren hebben advocaten weinig interesse. Gevraagd naar hun favoriete leesplek, gaven advocaten opvallend vaak de voorkeur aan het toilet.  

 

 AccountantsSecretariesMPsJournalistsTaxi DriversLawyersChefsTeachersClergy

Types of books most enjoyed (3 genres nominated)%%%%%%%%%

Contemp. Fiction44332874074145477

Classic Fiction36313428252113520

Crime fiction353734261441233229

Biography192547402426382431

History211850231722161826

Thrillers25221392411331620

Fantasy Fiction1510136124181714

Humour2021617711101614

Chick Lit1112915073123

Travel1410221321551111

Sci-Fi1062261442276

Romance101532503130

Cookery44002111676

Poetry376600179

MBS3106201620

Horror3900701120

True Adventure433470723

Gardening219204140

True Crime3700120510

War/Westerns316220420

Sport313054120

Self-Help100250023

Business303200000

Where people spend most time readingAccountants
%Secretaries
%MPs
%Journalists
%Taxi Drivers
%Lawyers
%Chefs
%Teachers
%Clergy
%

In Bed354347452437405037

On Holiday161328171237222837

Sitting Room151916151011151420

Commuting2618915011310

Work Breaks15005001000

In the Bath310020136

On the Loo100004320

Other310820620

Av hours spent reading per week5hr154hr594hr584hr574hr464hr334hr274hr272hr40

Links:

Laat een reactie achter

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Waarom lid worden van HelloLaw?
  • Krijg onbeperkt juridisch advies
  • Profiteer van de laagste prijzen
  • Krijg korting op advocaten
  • Bespaar geld
Word nu lid
Direct advies:
ma - do: 8.00 tot 20.00 uur
vrij: 8.00 tot 18.00 uur
za: 10.00 tot 18.00 uur